Мессі та його батька звинувачують в підробці податкових декларацій та ухиленні від сплати податків
Мессі та його батька звинувачують в підробці податкових декларацій та ухиленні від сплати податків

Легендарного футболіста «Барселони» Ліонеля Мессі разом із батьком засудили до 21 місяця за ґратами. Відповідне рішення ухвалив суд. Про це пише Zaxid.net.

Щоправда, ані футболіст, ані його батько не відбуватимуть покарання, оскільки це перший такий випадок для аргентинців (які не є рецидивістами) і термін ув’язнення становить менше двох років.

Сина і батька Мессі звинувачують в підробці податкових декларацій та ухиленні від сплати податків від прибутку за використання іміджевих прав на форварда на території Іспанії у 2007-2009 роках. Таким чином, за версією слідства, іспанська скарбниця недорахувала €4,1 млн.

Раніше Ліонель Мессі стверджував, що не відповідав за управління своїми фінансами, оскільки цим займався його батько. Звинувачення Мессі та його батькові оголосили влітку 2013 року.

Нагадаємо, раніше Мессі став фігурантом фшорного скандалу. Згідно з матеріалами розслідування Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, Ліонелю Мессі, зірці «Барселони», п’ятиразовому володареві «Золотого м’яча», та його батькові Хорхе Орасіо Мессі належить панамська офшорна компанія Mega Star Enterprises.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ