Ігор Мосійчук
Мосійчук визнав свою провину в отриманні хабарів

Депутат Ігор Мосійчук визнав звинувачення Генпрокуратури в отриманні хабара, матеріали справи скоро будуть відпралені до суду. Про це повідомив голова Генеральної прокуратури Віктор Шокін та заступник начальника управління ГПУ Сергій Кизь, який вів розслідування справи Мосійчука, пише Українська правда.

«Справа закінчена. З нею знайомляться адвокат і потерпілі», – сказав Шокін. У свою чергу, Кизь повідомив, що після ознайомлення матеріали справи будуть скеровані до суду для розгляду по суті. «Хочу запевнити, що затримання, слідчі дії у цьому провадженні були виконані виключно з дотриманням норм КПК, будь-які права Мосійчука порушені не були», – наголосив Кизь. Він також навів відеозапис з допиту Мосійчука, на якому той визнає свою вину. «Мосійсчук в ході досудового розслідування визнав, що отримував хабарі за тих обставин, які викладені в повідомленні про підозру, що ми можемо показати наглядно суспільству», – сказав він і продемонстрував запис.

На відео Мосійчук сидів перед слідчим і говорив: «Я визнаю себе винним в отриманні неправомірної вигоди від громадянина, який відомий мені під прізвищем… в кінці липня і на початку вересня поточного року». Крім того він визнав обставини, за яких отримав неправомірну вигоду в розмірі 349 тисяч 500 гривень. Мосійчук також говорив, що «жодний фізичний тиск на нього не здійснювався», а він перебуває «у звичному» для нього «стані здоров’я».

Кизь також  повідомив, що експертизи підтвердили те, що відео під час якого Мосійчук вимагав підтримки, не є сфабрикованим. «На даний час проведені всі необхідні експертизи, що відео не сфабриковане, не сфальсифіковане, монтажу не було зроблено, що підтверджується висновками експертиз» – наголосив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Мосійчук оголосив голодування 18 вересня, після рішення суду про його двомісячний арешт. За тиждень лікарі переконали його відмовитится від цієї ідеї. 17 вересня у Верховній Раді показали відео, яке свідчить про хабарництво депутата Ігоря Мосійчука.  Парламент дав згоду на притягнення його до відповідальності й арешт.

Читайте: Сага «Мосійчук і тюрма»: хто відповідальний за цирк?

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ