Злітно-посадкова смуга донецького летовища
Злітно-посадкова смуга донецького летовища

Глава парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що злітно-посадкова смуга донецького аеропорту підлягає відновленню, передає 5 канал.

«Чи можуть там приземлятися літаки і чи нам це не шкодить? Після проведення капітального ремонту цю смугу можна відновити», – зазначив він. На його думку, зараз, після захоплення кордону, аеропорт не має військово-стратегічного значення.

«Стратегічне значення донецький аеропорт мав у той період, коли ми ще тримали кордон. Я пам’ятаю ту логіку нашу, тому що ми боялися, що туди приземляться військові літаки Росії Іл-76, їм там необхідна була злітно-посадкова смуга. Після того, як кордон захопили – з точки зору перекидання військ –донецький аеропорт не має ніякого військово-стратегічного значення», – наголосив Пашинський.

Нагадаємо, в соціальних мережах поширили відео, зняте з безпілотника. На записі видно вщент зруйновані будівлі летовища, однак на самій смузі значних пошкоджень немає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в ніч на 22 січня українські військові, яких за мужність та витривалість у народі прозвали «кіборгами», покинули повністю зруйнований донецький аеропорт. Оборона летовища тривала 242 дні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ