Паскуале Скотті
Паскуале Скотті

Справжній приклад того, як треба боротися з корупцією, злочинністю і бандитизмом: у Бразилії заарештували колишнього лідера італійського злочинного угруповання «Нова Каморра» Паскуале Скотті, який 30 років переховувався від правосуддя. 56-літнього злочинця схопили, коли він проводжав двох своїх дітей до школи, розповідає Delfi.

Скотті був босом Каморри в Неаполі. Достеменно встановлено його провину у вбивстві більш як 20 осіб. 1983 року його вдалося затримати – під час арешту відбулася перестрілка і мафіозі дістав кілька поранень. Напередодні Різдва 1984 року він утік із тюремного шпиталю, де проходив лікування. 1991р. його заочно засудили за вбивства, незаконне зберігання зброї та здирництво.

До Бразилії Скотті потрапив 1986 року за фальшивими документами: він змінив зовнішність і одружився з місцевою мешканкою, яка народила йому двох дітей. Ні дружина, ні його знайомі в Бразилії і гадки не мали про його кримінальне минуле.

Поліції вдалося вирахувати Скотті завдяки відбиткам пальців, які порівняли з архівами 30-річної давнини. Під час арешту він не чинив спротиву і заявив, що хоче забути своє минуле.

Зауважимо, що 2005 року суд в Італії заочно засудив мафіозі до довічного ув’язнення за вбивства, організацію замаху на подругу конкурента та низку інших злочинів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ