oleg-berezyuk
Родина Березюка має боргові зобов’язання на 1,6 млн грн

Нардеп від «Самопомочі» Олег Березюк веде аскетичний спосіб життя. Попри задекларований мільйон гривень доходу, парламентарю доводиться економити та витрачати не більше 50 гривень на день. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Politeka.

За словами Березюка, квартиру, яка в нього була, довелося продати через фінансові борги. Тож, на даний момент він проживає у квартирі дружини. Окрім того, Березюк розповів, що дефіцит фінансів змушує його обмежувати себе в їжі, ходити пішки та витрачати не більше 50-60 гривень на день.

«Не люблю розповідати про гроші, які мені необхідні на життя, бо це виглядає надто аскетично. Але оскільки я публічна людина, то кажу: я свідомо обрав обмеження в їжі та пересуваннях у Києві як антистресовий захід під час роботи в Раді. У середньому на день витрачаю 50-60 гривень на харчування. І все. Живу в 17-метровому номері депутатського готелю, на роботу ходжу пішки і п’ю чай», – пожалівся депутат.

Нагадаємо, лідер фракції «Самопоміч» задекларував 989 тис. гривень сукупного доходу із дружиною, з яких 577 тис. – подарунок дружині від її матері. До того ж боргових зобов’язань у родини нардепа на 1,6 млн грн.

Як відомо, 1 листопада Верховна Рада скасувала підвищення заробітної платні депутатам.

Читайте: Садовий живе на утриманні дружини?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ