Принц Йорданії
Принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн

Принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн надав ФІФА всі необхідні документи для участі у виборах нового президента організації. Про це заявив кореспондент BBC Річард Конвей у своєму акаунті в Twitter, повідомляє Еспресо.TV.

«Нинішні кризові часи у ФІФА – можливість для позитивних змін. Під час обговорень майбутнього ФІФА виникло безліч хороших ідей. Але краще майбутнє настане, тільки якщо ці ідеї будуть втілені в життя, а це трапиться тільки тоді, коли ФІФА отримає відповідного лідера. Я впевнений , що ФІФА може вийти з нинішньої важкої ситуації з відновленою репутацією і стане організацією, яку всі знову почнуть поважати», – заявив принц Алі.

Очікувалося, що вибори нового президента пройдуть 26 лютого 2016 на конгресі ФІФА в Цюріху, проте в жовтні з’явилася інформація, що їх можуть перенести на більш пізній термін. Термін подачі заявок на участь у виборах глави ФІФА спливає 26 жовтня.

Зазначимо, Йозеф Блаттер, який очолює ФІФА з 1998 року, 29 травня був переобраний на п’ятий термін, перемігши єдиного опонента Алі бін Аль-Хусейна, а вже 2 червня оголосив про відхід зі своєї посади.

Нагадаємо, раніше офіційно висунули свої кандидатури на вибори глави ФІФА президент УЄФА Мішель Платіні, відсторонений від своїх обов’язків на 90 днів у зв’язку з корупційним розслідуванням, і екс-глава Корейської футбольної асоціації Чон Монджун, який не зможе брати участь у виборах, якщо оскаржить рішення комітету з етики ФІФА про своє відсторонення від футболу на шість років.

Читайте: Давід Ґета виконає офіційний саундтрек ЄВРО-2016

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ