ЗМІ назвали найбільш популярні вакансії в Україні
ЗМІ назвали найбільш популярні вакансії в Україні

Журналісти 24 проаналізували, які вакансії в Україні нині є найпопулярнішими.

Виявилося, що найбільше вакансій у Мережі пропонують для працівників у галузі торгівлі, будівництва, транспорту й ресторанного бізнесу.

У більшості галузей, крім освіти й безпеки, середня зарплата становить від 4 тисяч гривень, у промисловості й будівництві пропозиції коливаються від 8 до 10 тисяч. Також аналітики зауважили, що українцям пропонують чимало варіантів як постійної роботи, так і часткової зайнятості.

Вищі зарплати пропонують роботодавці в популярних рубриках «Виробництво/енергетика» та «Транспорт/логістика» (середні показники за вересень 2016 року – 9962 гривень і 7545 гривень відповідно).

Крім того, заробітні плати вище середньої можна знайти і в рубриці «Роздрібна торгівля/продажі». Здебільшого роботодавці шукають «продажників» для найрізноманітніших послуг і товарів. Середній оклад становить 4229 гривень на місяць.

Очікувано найбільш високооплачуваними та перспективними виявилися пропозиції у галузі IT. Згідно з прогнозами експертів, у світі й в Україні ця тенденція триватиме ще мінімум 5 років. Наприклад, одна з ІТ-столиць України – Львів – пропонує вакансію java-розробника з зарплатою в 25 000 гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ