Тихонова Шамалов
ЗМІ дізналися подробиці весілля молодшої дочки Путіна і бізнесмена Шамалова

Трійка білих коней, сукня з перлами та безпрецедентні заходи безпеки: ЗМІ дізналися подробиці весілля акціонера «Сибура» Кірілла Шамалова та можливої доньки Президента Росії Владіміра Путіна Єкатєріни Тихонової, яке відбулося 2013 року. Про це пише агентство Reuters, посилаючись на дані з власних джерел.

Тож, Тихонова і Шамалов зіграли весілля в лютому 2013 року на гірськолижному курорті «Ігора» на озері під Санкт-Петербургом. Співвласником курорту є сім’я Юрія Ковальчука. Один із співрозмовників Reuters розповів, що наречена була в обробленій перлинами весільній сукні, а наречений – у темному костюмі. Пара каталася на трійці білих коней. На церемонії були присутні близько ста осіб, у яких при вході відбирали телефони. Натомість гостям весілля видавали білі шарфи з вишитим червоною ниткою вензелем K&K.

До слова, 17 грудня на щорічній прес-конференції Владімір Путін не дав однозначної відповіді на запитання, чи є Тихонова його дочкою. Водночас, він зазначив, що обидві доньки живуть в Росії, не займаються бізнесом і політикою.

Щодо зятя Президента Росії, то Кіріл Шамалов, який працював Віце-президентом з адміністративної підтримки бізнесу нафтохімічного холдингу «Сибур», навесні 2015 року пішов з менеджерських посад в компанії, залишивши за собою місце в раді директорів. У 2014 році Шамалов став єдиним власником «Сибура». Раніше Шамалов розповів, що зміг придбати «Сибур» без допомоги батька, взявши під заставу кредит у «Газпромбанку». За його словами, «Сибур» оцінили у понад 10 мільярдів доларів. Батько Шамалова, співвласник банку «Росія» і Виборзького суднобудівного заводу, Ніколай Шамалов, в 2011 році потрапив у список найбагатших бізнесменів Forbes. У 2014 році його включили в санкційний список Євросоюзу. Це обґрунтували тим, що Шамалов-старший входить у найближче оточення Путіна і був одним із співзасновників дачного кооперативу «Озеро».

Шамалову в Московській області належить будинок площею 1429 кв. м. Агентству також стало відомо про будинок і ділянку у Франції вартістю до 4 мільйонів доларів. Крім того, у Шамалова є частка в спільному з батьком цементному бізнесі.

Читайте: Таємниці «царської родини»: молодша донька Путіна має статки у $2 млрд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ