порошенко
Петро Порошенко підписав указ про проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

У разі провалу мінських угод офіційний Київ повернеться до змісту змін до Конституції. Про це на засіданні Ради регіонів заявив президент Петро Порошенко, пише Українська правда.

«Якщо Москва вирішить поховати мінські угоди, то ми повернемося до змісту змін до Конституції», – сказав Президент. Він зазначив, що не збирається «прискорювати цей процес». Порошенко заявив, що у разі необхідності запровадження воєнного стану, зміни до Основного Закону не вноситимуться.

«Якщо дійде до військового чи надзвичайного стану, не вагаючись ні секунди, я видам відповідний указ, подам відповідне рішення до Верховної Ради. І в умовах запровадження надзвичайного чи воєнного стану жодні зміни до Конституції голосуватися не будуть», – сказав Порошенко. Водночас він зазначив, що прагне не допустити такого розвитку подій. «Але я вперто проводжу лінію, щоб уникнути цього сценарію», – сказав Президент.

Також глава держави зазначив, виступає за проведення місцевих виборів на всій території Донбасу, підконтрольній українській владі. За його словами, найскладніше було ухвалити рішення щодо проведення виборів у Маріуполі, і йому «увесь час нашіптували, що проголосувати вони можуть якось не так». «Але я теж ухвалив рішення, що це місто стало символом українського Донбасу і не довіряти, не дати можливість висловитися мешканцям Маріуполя щодо майбутньої влади буде несправедливо у першу чергу до них», – сказав він.

9 вересня Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2015 року».

Читайте: «На старт! Увага! Марш!»: в Україні офіційно розпочалась виборча кампанія

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ