Конституція України
«Самопоміч» пропонує переголосувати зміни до Конституції

Лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк не виключає, що парламент повернеться до першого читання законопроекту про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації. Про це він сказав журналістам у четвер, 3 вересня, у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Багато депутатів, які проголосували, кажуть, що не будуть голосувати 300 (голосів у другому читанні, – ред.), і тут є вихід – зібрати 150 голосів, повернутися до першого читання й почати заново», – сказав Березюк. За словами лідера фракції «Самопоміч», це «чудова пропозиція».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у понеділок, 31 серпня, під Верховною Радою сталися сутички між силовиками та мітингувальниками, які вимагали не ухвалювати зміни до Конституції. Після голосування біля будівлі парламенту почалися масові заворушення. За останніми даними, внаслідок зазначених сутичок понад 150 людей дістали травм різного ступеня тяжкості, три людини загинули.

1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Лідер фракції Олег Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп». У свою чергу, фракція «Самопоміч» заявила, що залишається у складі коаліції.

Читайте: Порошенко звинуватив Кремль у заворушеннях біля Ради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ