Літак Airbus A320 компанії Egyptair зник з радарів після того як зайшов у повітряний простір Єгипту
Літак Airbus A320 компанії Egyptair зник з радарів після того як зайшов у повітряний простір Єгипту

Пошукові команди виявили людські останки, валізи та два крісла зі зниклого літака EgyptAir. Про це повідомив міністр оборони Греції Панос Камменос, інформує ВВС Україна.

За словами представника єгипетської армії, уламки та речі пасажирів знайшли за 290 км від Александрії.

754636449032762Пізніше один з супутників Європейського космічного агентства (ЄКА) зафіксував, імовірно, масляну пляму в Середземному морі в районі, в якому ведуться пошуки зниклого літака Egypt Air. Разом з тим наразі немає гарантій того, що йдеться про пляму від палива, що витекло з баків зниклого лайнера.

1463684373_spasПредставники військово-морських сил країни, які беруть участь в пошуковій операції, також повідомили, що знайшли деякі особисті речі пасажирів лайнера і тепер намагаються знайти «чорні скриньки» повітряного судна.

Нагадаємо, літак Airbus A320 компанії Egyptair, який вилетів з Парижа 18 травня о 23.09 до Каїра, зник з радарів близько 2.45 ранку, після того як зайшов у повітряний простір Єгипту. За останніми даними, літак впав у море поблизу грецького острова Карпатос.

На борту літака перебували 56 пасажирів, зокрема, троє дітей, і 10 членів екіпажу. Більшість пасажирів на борту зниклого літака Egyptair – єгиптяни і французи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ