Ювеліри ховають коштовності в знеструмленому Криму
Ювеліри ховають коштовності в знеструмленому Криму

Власники ювелірних магазинів у Керчі вивезли коштовності зі своїх торгових точок, оскільки бояться залишати їх уночі в умовах, коли місто знеструмлене. Пульт держохорони не працює через відключене електропостачання. Магазини та офіси залишилися без сигналізації, повідомляє kerch.com.ru.

На місцеву поліцію бізнесмени не надто покладаються. Власники деяких магазинів вирішили залишити на ніч фізичну охорону в приміщенні. У свою чергу, «міське козацтво запропонувало допомогу поліції в патрулюванні міста». Адміністрація Керчі просить підприємців, організації і городян «за можливості надати автотранспорт для правоохоронців».

Нагадаємо, 20 листопада близько 9:00 ранку невідомі пошкодили дві опори ЛЕП, що ведуть в Крим, в Генічеському та Чаплинському районах Херсонської області. 22 листопада практично весь Крим залишився без електропостачання, світло відключили в Сімферополі, Севастополі, Феодосії, Керчі та Євпаторії. У зв’язку з припиненням електропостачання півострова в Криму запроваджено режим надзвичайної ситуації.

Як відомо, з 20 вересня з ініціативи кримських татар відбувається продуктова блокада анексованого Росією півострова – туди не впускають вантажівки з продуктами. Також депутат від БПП, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров припускав, що з жовтня розпочнеться і енергетична блокада Криму, який зараз є залежним від української енергії на 70%.

Читайте: Кримчани – у паніці: в АРК вишикуються черги за паливом, хлібом і свічками

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ