золотий батон
«Золотий батон» став «символом» режиму Януковича.

Прокуратура Київської області закрила гучне кримінальне провадження про зникнення матеріальних цінностей із Межигір’я, зокрема знаменитого «золотого батона», який став своєрідним символом режиму Януковича. Про це повідомив народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради з питань запобігання корупції Дмитро Добродомов у Facebook.

«Кримінальне провадження тишком закрили ще на початку грудня минулого року «за відсутністю складу злочину», – повідомляє нардеп та нводить копію відповідного документа.

13255936_1104871519554589_3009396691122043604_n

«… Або не було ані «золотого батона», ані інших коштовностей із Межигір’я, які бачила уся країна. Або ж потрібно покарати тих, хто закрив кримінальне провадження, – описує існуючу «дилему» Добродомов. – Адже цінності зникли, а винуватців не шукають».

Цю ситуацію політик називає «черговим яскравим прикладом «ефективності» роботи прокуратури».

Нагадаємо, 29 липня 2015 року Печерський районний суд арештував історико-культурні та матеріальні цінності, які були у резиденції екс-президента Віктора Януковича.

У період лютого-березня 2014 року всі цінності були передані на тимчасове зберігання до Національного Художнього музею. Таким чином, суд заборонив закладу виконувати будь які дії, пов’язані з відчуженням вказаного майна.

Серед цінностей, які входять до переліку: релігійні  книги, ікони, виконані здебільшого у ХІХ та ХХ сторіччях, скульптури, підсвічники, канделябри. Водночас у переліку є кілька речей XVIII століття: лампада підвісна, годинник підлоговий у стилі Людовіка ХV. Крім того, до матеріальних цінностей віднесені запонки з ініціалами «особи 1», тобто Януковича, «Скульптура ОСОБА_1», а також панно з рельєфом екс-президента.

Згодом з’явилась інформація, що невідомі фетишисти вкрали найвідоміший «скарб» Межигір’я – золотий батон.

Читайте: «Легітимний» розповів про страусів, корупцію, війну та Євромайдан

БЕЗ КОМЕНТАРІВ