Спостережна місія ОБСЄ
Спостережна місія ОБСЄ

Зона конфлікту на Сході України розширюється. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив речник місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків, повідомляє 5 канал.

Він пояснив: раніше найгарячішими точками регіону були Широкине та околиці Донецького аеропорту. Зараз же зонами активних бойових дій стали також Горлівка та Авдіївка.

Між тим, спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні продовжують фіксувати на Донбасі важке озброєння, яке мало би бути відведене від лінії розмежування згідно з Мінськими домовленостями. Про це йдеться у черговому звіті місії. Зокрема, згідно з повідомленням, поблизу Донецька, на підконтрольній бойовикам території, співробітники місії ОБСЄ зафіксували 11 танків Т-72 і 15 військових вантажівок, зокрема, п’ять бензовозів. Також спостерігачі повідомили про продовження обстрілів у районі Донецького аеропорту. Крім того, вони заявили, що не змогли потрапити до Широкиного через складну ситуацію.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російська армія збирає війська та сотні одиниць озброєння, зокрема, мобільні ракетні установки, танки та артилерію на тимчасовій базі поблизу кордону з Україною.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ