Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА
Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА

Третій рік мені нічого не сниться. Взагалі. І я, якщо чесно, дуже скучаю за своїми снами. Вони у мене завжди були якісь багатосерійні, барвисті, сни-історії. А зараз – немає.

Саме тому, можливо, я ловлю краєм вуха розповіді про чужі сни. І сміюсь.

Ось кілька «сонних» історій моїх друзів. Фрейду було би про що думати, якби почув ).

Сон перший. «Поїхала з подругою до Москви. Чому я туди поперлась, не розумію? Але раптом подруга кудись зникла, а мені потрібно було ховатися від російських скінхедів. А у мене дві валізи вишиванок. Уявляєш?!».

Сон другий. «Порошенко мене до себе покликав. Ось так зателефонував мені на мобільний і каже – давай сюди, ми тут голову ламаємо, що нам із митницями робити. А ти писав у Фейсбуці, нам сподобалися твої думки, ідеї, напрацювання. Збирайся, будеш нам радити. Я почав збиратися, жінка в сльози. А я думаю – яка на фіг митниця? Я уявлення не маю, як вона працює! Що я йому пораджу?! Але незручно було зізнаватися. Мусив їхати…»

Сон третій. «Всю ніч снилося, що я вчуся в школі і до нас на лінійку мав приїхати… Шуфрич! Директриса нам сказала, щоб ми готувалися його з короваєм зустрічати. А ми з дівчатами почали думати, яку подляну йому приготувати. І скільки цікавого придумали! Але я прокинулась і забула про те, як ми мститимемо Шуфричу. Зате згадала, що це я працюю в школі вчителькою!».

Сон четвертий. «Приснилось мені, що я в новій поліції. І загубив пістолет. Шукаю по якимось кущам, шукаю і думаю: ну як я у Фейсбуці напишу про такий позор?!».

У вас теж такі травмовані сни?)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ