Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА
Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА

В’їжджала у Київ по Одеській трасі. Пробка на кілометри. Там вічний, неминаючий ремонт дороги — і в обидва боки відкрито по одній смузі.

Упороті джипи упорото намагаються об’їхати, вискочивши на узбіччя, петляючи поміж машинами, вирулюючи на зустрічну. З упоротими джипами борються інші — менші, але не менш упороті авто.

У результаті пробка обростає цими «невмєняшками» та гальмує ще більше.

Періодично хочеться взяти монтировку або кувалду і прогулятися між автомобілями. Зупиняє лише відсутність кувалди і монтировки. І ще те, що я обіцяла собі любити людей. Навіть таких, які закупорили пробку наглухо.

Хочу ВИСОКІ штрафи. Дуже високі.

Не пристебнувся — 5 тисяч гривень. Говориш по мобільному — 7 тисяч. Перевищив швидкість на 10 км —  10 тисяч. Перетнув подвійну суцільну —  25 тисяч. П’яний за кермом — довічне позбавлення прав і відпрацювання на будівництві дороги протягом одного  місяця. Якраз можна в основну відпустку на роботі вкластися і ще догнатися вихідними днями.

На погашення штрафів банки видаватимуть кредити — під 10 відсотків річних, наприклад, щоб лояльно ). Бо прибутковість банків на таких кредитах зросте багаторазово.

Дорожній поліції платити по 50 тисяч гривень на місяць. Із штрафів. Там вистачить.

Через один рік ми всі житимемо в іншій країні. Ось побачите.

А ще через рік дорожня поліція пройде перекваліфікацію і піде в середні школи викладати фізкультуру ).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ