Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА
Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА

Щодо призначення замміністра МВС 24-річної Анастасії Дєєвої (Шмалько/Франк). У Мережі думки розділилися на: 1. Талановита, здібна, саме свіжа кров може привнести зміни в зашкарублий жахливий держапарат, а ви заздрите і всі сексисти, до чого тут вік? 2. Призначення більш ніж дивне, немає ані теоретичних знань, ані досвіду, ані чітких пояснень, в чому унікальність і необхідність такого призначення?

А мене ось що цікавить. Посада, на яку призначили Дєєву, відноситься до категорії А. Якщо ми відкриємо постанову Кабміну номер 418, то побачимо, що там є формальні вимоги. Наприклад, загальний стаж роботи не менше 7 років. Ну, і ще там є не менш цікаві параметри.

Тому в мене запитання: а ось такий правовий нігілізм в нашій країні – це вже назавжди?

Мені шкода, що дискусія про порушення закону, нехай навіть як виняток для молодих і дійсно здатних, перейшла в площину «працювати язиком».

Втім, можна зрозуміти настрої мас, як це прийнято називати. В країні і раніше, і тепер можна зробити кар’єру, якщо народитися в правильній сім’ї. Або дружити з правильними людьми. Всі інші варіанти – виключення з правил, які лише підтверджують правило.

Якщо правила пишуть, то їх, принаймні, не треба порушувати. Хоча б формально.

Джерело: Zoya Kazanzhy

БЕЗ КОМЕНТАРІВ