Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА
Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА

Про Саакашвілі. Він пішов і те, що він піде, не розумів лише той, хто жив на Марсі. Саакашвілі за своєю натурою – руйнівник. Але руйнівник завжди гине під купою уламків, якщо починає щось руйнувати знизу. Мені шкода витраченої енергії – його зокрема. Шкода надій і шкода часу, який взагалі є найціннішим ресурсом.

Enfant terrible української політики увірвався в наш світ, повіривши, що у нього є карт-бланш, команда, любов людей і для нього справа лічених днів – знести злодійсько-мерзенні місцеві клани, і Київ неодмінно його в цьому підтримає. Він не врахував, що всі – пташенята з одного гнізда.

Він не врахував або не знав, що Одеса взагалі нікого довго не любить. Тут мало що і мало хто виживає. Тут завжди вибори виграватиме Труханов, бо він зрозумілий, свій і «ні в яку політику не лізе».

До Саакашвілі може бути багато питань. Але те, що його використовували для дискредитації постмайданних надій, надто очевидно. Те, що саме його прикладом продемонстрували, що треба б повернутися до перевірених, досвідченим і зрозумілих кадрів, а не брати на роботу тих, хто спробував втиснутися в соціальні ліфти, які проїжджали повз, на високі поверхи. А на високі поверхи у нас не пускають будь-кого. Це щоб не забували ті, хто розмріявся.

Зараз в.о. глави області Соломія Бобровська. І вона може керувати областю досить довго як та людина, що принесе найменшу кількість шкоди. Тому що постійна турбулентність рано чи пізно призведе до точки неповернення.

…Одразу після заяви про відставку Саакашвілі в будівлі ОДА, на одному з поверхів, швиденько демонтували виставку фотографій з ним. Те, що її там улесливо розміщували, менш огидно, ніж те, як оперативно знімали. Чиновники в очікуванні «нового господаря області». Який прийде, природно, за «конкурсом».

Джерело: Zoya Kazanzhy

БЕЗ КОМЕНТАРІВ