Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА
Зоя Казанжи, медіаексерт, блогер, екс-заступниця голови Одеської ОДА

Вчора я написала про Білгород-Дністровський морг. Про дітей, які потонули. Сьогодні голова ОДА Міхеїл Саакашвілі зробив кілька заяв. Зокрема, і про негайне обладнання рятувальних постів на всіх 79 пляжах області.

Насправді робота рятувальників полягає не лише в тому, щоби витягувати людей з води. Вона полягає ще і в тому, щоби людей в море не пускати, коли це може бути небезпечним.

Впевнена, якби на пляжі в Затоці були таблички, що забороняють купатися в морі, педагоги НЕ ДОЗВОЛИЛИ б купання. Повторюся, часто погода на березі і шторм на морі не взаємопов’язані між собою. Може бути сонце і приємний бриз на піску, і одночасно півтораметрові хвилі на морі.

І ще. Мені подзвонили і повідомили, що сьогодні зранку Білгород-Дністровський морг став місцем пильної уваги міської влади. Створено комісію, розглядається питання надання іншого приміщення, обладнаного належним чином.

Я буду інформувати про ситуацію там.

Р. S. У ці хвилини ховають Марту і Віталіка – дітей, яким відтепер і завжди буде 14 і 16 років … Якби можна було повернутися на три дні тому!..

Джерело: Zoya Kazanzhy

БЕЗ КОМЕНТАРІВ