затримання
Обстріл Сартани коригував місцевий співробітник ДСНС

Служба безпеки України встановила осіб, причетних до обстрілу мирних жителів селища Сартана на Донеччині. Коригувальника затримано, повідомили в п’ятницю, 21 серпня, в прес-центрі СБУ.

Зокрема, керував обстрілами бойовик, а коригував вогонь з Маріуполя співробітник пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС в Донецькій області. «Безпосередньо керував обстрілами бойовик з позивним «Жарік». Коригував вогонь з Маріуполя по мирних приміщеннях своїх сусідів житель Сартани – службовець пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Донецькій області. Він надавав інформацію про цілі обстрілів з Маріуполя, куди прибув напередодні», – йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ затримали коригувальника вогню 20 серпня. Тривають оперативно-слідчі дії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в результаті обстрілу бойовиками Сартани з 16 на 17 серпня троє людей загинули, поранення отримали ще п’ятеро мирних жителів, зокрема, й 10-річна дитина. Отримали пошкодження понад 50 житлових будинків і господарських приміщень. За даними прокуратури Донецької області з посиланням на проміжні результати досудового слідства, селище Сартана було обстріляно з самохідних артилерійських установок, що знаходилися в 12 км на схід, тобто з непідконтрольної Україні території.

Читайте: Силовики України приведені в стан підвищеної бойової готовності

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ