вогнепальна зброя
У Євросоюзі ускладнили придбання вогнепальної зброї

У Європейському Союзі ухвалили пакет заходів, який ускладнить можливість придбати вогнепальну зброю. Таке рішення ухвалила 18 листопада Єврокомісія, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні Єврокомісія ухвалила пакет заходів, спрямованих на ускладнення можливості придбати вогнепальну зброю в ЄС, вдосконалення регулювання системи легальної власності на зброю, зміцнення співпраці між країнами-членами», – заявили в керівній інституції ЄС. Наступним етапом Єврокомісія планує ухвалити план дій, спрямований на запобігання нелегальному переміщенню, постачанню зброї та вибухівки. Заходи ухвалено у зв’язку зі зростанням терористичних загроз у ЄС.

Як повідомлялося, Рада ЄС з юстиції і внутрішніх справах 8 жовтня підтвердила плани Євросоюзу боротися відповідно до оновленої стратегії внутрішньої безпеки ЄС на 2015-2020 роки з незаконним обігом вогнепальної зброї. Рада ЄС наголосила, що оновлена стратегія внутрішньої безпеки, яка визначає, зокрема, виявлення і запобігання тероризму, посилення безпеки кордонів і боротьбу з великою та організованою злочинністю як пріоритети на найближчі роки, визнає серйозною загрозою для Євросоюзу незаконний обіг вогнепальної зброї.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Олланд оголосив війну «Ісламській державі». Також він заявив, що домагатиметься об’єднання зусиль із США та Росією для знищення терористичної організації «ІД». Нагадаємо, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ