Володимир Цибулько
Володимир Цибулько

Зустріч нардепа і члена правління «Демальянсу» Сергія Лещенка з олігархом Костянтином Григоришиним вплине на цю політсилу, бо партія постійно декларує «прозорість» та «антиолігархічність». У той же час, непублічні контакти породжують підозру, що відбувається пошук спонсора, тому тепер нардеп Лещенко мусить витратити багато енергії для пояснення суспільству мотивів цієї зустрічі. Цю думку виданню Інформаційний Акцент висловив політолог Володимир Цибулько.

Експерт також зазначив: про зустріч Лещенка із Григоришиним невдовзі забудуть, але вона завжди буде козирем для опонентів «Демальянсу».

«Враховуючи плинність інформації, звичайно, про цю зустріч забудуть, але вона буде завжди знаковою для опонентів партії «Демальянс». Вони її будуть активно експлуатувати, для витіснення партії з конкурентного поля», – пояснив політолог.

Нагадаємо, що уночі 16 липня у відомому київському ресторані «BAO» депутат від «БПП», член правління партії «Демальянс» Сергій Лещенко зустрічався відомим російським олігархом Костянтином Григоришиним, що має крупний бізнес в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ