Афанасьєв
Геннадій Афанасьєв, якого утримували в заручниках, 14 червня повернувся з РФ до України

Кримському переселенцю Геннадію Афанасьєву, нещодавно звільненому з російського полону, немає де жити. Народні депутати з об’єднання «ЄвроОптимісти» просять президента Петра Порошенка допомогти виділити житло для політичних в’язнів. Про це написав народний депутат Мустафа Найєм на своій сторінці у Фейсбук.

«Кримському переселенцю Геннадію Афанасьєву, який довгі місяці провів у російській в’язниці, ніде жити. Фізично. У разі звільнення без даху над головою виявляться і Олег Сенцов з Олександром Кольченком», – написав нардеп Найєм.

Депутати нагадали, що Держуправління справами роздає дорогі квартири чиновникам.

«Зважаючи на той факт, що Державне управління справами було надало квартиру розміром у 190 кв.м. у власність родини Керівника Державного управління справами Сергія Борзова, ми сприймаємо реалістичною можливість забезпечити житлом родини звільнених з російської в’язниці громадян України», – зазначили депутати.

Вони просять Порошенка забезпечити політв’язнів житлом.

«Зважаючи на зазначені вище обставини, звертаємося до Вас, шановний Петре Олексійовичу, із проханням сприяти у вирішенні житлового питання, і, таким чином, сприяти швидшій адаптації українських патріотів», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, 14 червня українці Юрій Солошенко та Геннадій Афанасьєв, яких утримували в заручниках, повернулись з РФ до України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ