Руслан Кошулинський
Руслан Кошулинський був керівником виборчого штабу націоналістів 2010 року

Заяви нардепа Сергія Лещенка про нібито фінансування Партією регіонів ВО «Свобода» під час виборів 2010 року є «безглуздим фейком». Про це заявив заступник голови партії, керівник її виборчого штабу 2010 року Руслан Кошулинський, передає прес-служба партії.

«Для початку нагадаю, що він не вперше поширює недостовірну інформацію проти «Свободи». Ба більше, цей «борець за правду» двічі вже був змушений публічно вибачатися перед нами – за спробу звинуватити «Свободу» в розстрілі «Небесної сотні» і за аналогічний вкид про «амбарні книги Януковича», – зауважив Кошулинський.

На його переконання, в звинуваченнях Лещенка немає жодної логіки: «Я був керівником виборчого штабу «Свободи» у 2010 році, тому точно знаю, що вибори відбувалися 31 жовтня. А гроші «регіоналу» «на комісії» начебто видали аж 4 листопада. В чому смисл? Тільки вдумайтеся: за версією Лещенка, минуло чотири дні після виборів, а «регіонал» щойно взяв гроші в «чорній касі» своєї партії начебто на якісь «комісії» для «Свободи». Навіть якщо цей папірець не фальшивка – що це доводить? Крім того, що «регіонали» давали гроші «регіоналам»?».

«Хіба що член Партії регіонів взяв гроші на підкуп членів комісій, аби за чотири дні після виборів вони «уточнювали» протоколи, псували бюлетені «за» «Свободу» чи перекладали їх у пачки інших партій. Тоді в тому є хоч якась логіка. Бо чомусь тільки у випадку «Свободи» на кожних виборах офіційний результат «підрахунку» голосів є значно меншим, аніж дані усіх екзит-полів», – продовжує він.

«А озвучена сума на «підкуп «Свободи» взагалі викликає сміх. Оскільки під час Революції Гідності Сергія Лещенка не було в Україні, то він, мабуть, не знає, що реальні фінансисти «Свободи», члени нашої організації, тільки на купівлю сцени, яка стояла на Майдані, витратили більше ніж 200 тисяч доларів (а це навіть не десята частина наших матеріальних пожертв задля повалення того ж режиму Януковича)».

За словами націоналіста, черговий випад нардепа Лещенка не так очорнює «Свободу», як дискредитує саму ідею викорінювання корупції: «Дуже хочу побачити ці «оригінали» документів, а ще більше – дізнатися, звідки вони з’явилися у нардепа від парламентської більшості, який періодично з незрозумілою метою шепочеться з московськими олігархами. Бо на ділі це не так очорнює «Свободу», як дискредитує саму ідею викорінювання корупції. Зокрема, подібні фейки та «інсайди» підривають довіру до новоствореного НАБУ як незалежного правоохоронного органу», – резюмував Кошулинський.

Як відомо, Сергій Лещенко заявив, що на одній зі сторінок «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, які є в його розпорядженні, виявлено запис про платіж на 200 тис. дол. «ВО «Свобода» з позначкою «членам комісії». Нібито отримав ці кошти депутат від ПР Віталій Калюжний.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ