«Зима у Вогні» позмагається за «Оскар»

«Зима у Вогні»
Фільм «Зима у Вогні» номінували на «Оскар»

«Зима у Вогні» – українська стрічка про Революцію Гідності – увійшла до короткого списку претендентів на «Оскар». До слова, це вперше в історії, коли український фільм потрапив до шорт-листа американської Кіноакадемії за найкращу «документалку», повідомляє Еспресо.TV.

Церемонія вручення премії відбудеться 28 лютого у Лос-Анджелесі. Документальний фільм режисера Євгена Афінеєвського відображає 93 дні протестів. До кінострічки увійшли інтерв’ю з активістами і записи з місця подій. Світова прем’єра відбулася у вересні цього року на Венеційському кінофестивалі. Картину зняли у копродукції США, Британії та України. Раніше кінострічка «Зима у вогні» здобула перше місце на міжнародному кінофестивалі в Торонто.

Президент України Петро Порошенко нагородив  режисера «Зими у вогні» Євгена Афінеєвського Хрестом Івана Мазепи. Високу нагороду глава держави вручив перед презентаційним показом фільму. Порошенко зазначив, що це перший Хрест Мазепи, який він вручає як Президент, і назвав символічним той факт, що нагороди удостоєно росіянина.

Читайте: Український фільм про Революцію Гідності отримав найвищу нагороду в Нюрнберзі

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ