Позитив та перспективи музикант вбачає лише у консолідації суспільства

З часів Революції Гідності минуло три роки, однак постмайданна влада досі не виконала вимог, що їх висувало супільство. Таку думку висловив фронтмен культового рок-гурту «Кому вниз», націоналіст Андрій Середа в інтрев’ю виданню Вголос.

Характеризуючи нинішніх можновдладців, музикант зазначив: «Не хочу кидатися пророцтвами, однак назву їх дуже доречним хозарським словом  – «врємєнщікі». Вони не відчувають ситуації взагалі. Це торгаші, це адміністратори якихось підприємств. У них апріорі не існує гена національності, відчуття того, по якій землі ти ходиш, заради чого ти це робиш. Вони не здатні втілити вимоги майданівців, адже не відчувають цієї землі, вони генетично не звідсіля».

Також Середа вважає, що політики-іноземці навряд чи зможуть врятувати Україну, адже вони апріорі є «чужинцями», тому їм передусім треба адаптуватися.

Водночас лідер гурту «Кому вниз» вважає, що є певна відмінність між владою часів Януковича та нинішніми мешканцями Банкової та Грушевського. Передусім, про цю відмінність свідчать емоції, що їх викликають можновладці.

«Нинішня влада, на щастя, менш гидлива за попередню. Тоді було соромно страшенно перед іншими людьми, то було просто гівно. А от нинішні – звичайні бариги. З ними цікавіше боротися, однак відмежуватися від них немає ніякої можливості», – каже Андрій Середа.

Позитив та перспективи музикант вбачає лише у консолідації суспільства – серед українців, українок, молоді. Хоча, на його думку, цей процес ще не завершений й досі триває.

Націоналіст дотримується думки, що українській владі не варто «ховати» війну за антитерористичною операцією, а треба називати речі своїми іменами: «Адже в самому слові «антитероризм» вже підсвідомо є якісь громадянські внутрішні проблеми. А насправді – це далеко не так. Це те, що мало відбутися вже давно, – боротьба із нашим одвічним ворогом. Якщо керівництво держави не називатиме речі своїми іменами, це врешті-решт зробить народ. На війні ти здобуваєш перемоги, ти робиш корисні справи, ти гордишся цим і тобою гордяться твої діти».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ