На думку автора петиції, так можна розв’язати дві проблеми – енергоефективність та ризик виникнення епідемій

На офіційному сайті Президента України з’явилася петиція з вимогою перенесення початку навчального року. У такий спосіб автор ініціативи пропонує розв’язати дві проблеми – енергоефективність та ризик виникнення епідемій серед школярів. Відповідну пропозицію зареєстрували 21 грудня.

«Прошу розглянути мою пропозицію щодо реформи освіти та енергоефективності (2 в 1). Суть пропозиції в тому, щоби зменшити споживання енергоресурсів у країні, а також звести до мінімуму ризик захворювання (епідемій) у дітей по всій Україні», – йдеться в тексті петиції.

Українець зазначив, що для цього потрібно перенести навчальний рік із 1 вересня на 1 березня.

«Що це дасть у підсумку країні в цілому: зниження ризику захворюваності дітей, зниження витрат сімей на лікування дітей, зниження споживання газу, вугілля, мазуту тощо. Все це в підсумку призведе до того, що нація буде здоровішою і багатшою, адже Україна щорічно витрачає мільярди на закупівлю газу, вугілля, медикаментів тощо. Зменшивши споживання цих товарів, економіка України стане сильнішою, а з цим зросте і добробут всього населення», – наголошується у зверненні.

Наразі петиція набрала чотири голоси з 25 тисяч необхідних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ